Laerskool Brackenfell Primary

Streef na uitnemendheid - Strive for Excellence

blackboard large small h bree

Opvoeders

   
 

E.F Coetzee

Skoolhoof

 
     

E. Olivier

Adjunkhoof

R. Nel

Adjunkhoof

B. Brand

Adjunkhoof (SBL)

     

 C. Hanekom

Gr RA1

A. Conradie

Gr RA2 (Graadhoof) 

M. Rex

Gr RA3

     

 L. Erasmus

Gr RE1

D. Fourie

Gr RE2

L. Ashlin

Gr RE3

     

 D. le Roux

Gr 1A1

S. Van Zijl

Gr 1A2 (Graadhoof)

J. Pelser

Gr 1A3

     
 m strauss

M. Strauss

Gr 1E1

 V. De Kock

Gr 1E2

L. Van Der Merwe

Gr 1 1E3

     

M. Heyns

Gr 2A1 

S. Brandt

Gr 2A2

M. Crous

Gr 2A3

     
 

K. Heath

Gr 2E1

M. Mostert

Gr 2E2 (Graadhoof)

L. Pretorius 

Gr 2E3 

     

D. Human

Gr 3A1

L. Engelbrecht

Gr 3A2

J. Stander

Gr 3A3 (Graadhoof)

     

N. Ras 

Gr 3A4

R. van der Westhuizen

Gr 3E1 

B. Brown

Gr 3E2

     

L. Husselman

Gr 4A1 (Graadhoof)

S. Harding

Gr 4A2

C. Herbert

Gr 4A3

     

Z. Fereirra

Gr 4A4

J. Norman

Gr 4E1

A. Willemse

Gr 4E2

     

 M. Matthee

Gr 5A1

E. Van Heerden

Gr 5A2

C. Otto

Gr 5A3

     

C. Geldenhuys

Gr 5A4

T. Coetzee

Gr 5E1 (Graadhoof)

D. Stoffberg

Gr 5E2

     

C. Nortje

Gr 6A1 (Graadhoof)

C. de Bruin

Gr 6A2

N. van der Walt 

Gr 6A3

     
39

A. Retief

Gr 6A4

K. Buirman

Gr 6E1

S. Kent

Gr 6E2

     

S. Groenewald

Gr 7A1

S. Van Der Merwe

Gr 7A2 (Graadhoof)

B. Kleynhans

Gr 7A3

     

D. Jacobs

Gr 7A4

V. Payne

Gr 7E1

F. McNish

Gr 7E2

     
     
e hunsinger  

E. Hunsinger

Hulpbronklas

C. Gantz

Sekretaresse - Skoolhoof

L. Poggenpoel

Toelatings

     
a sprong 

A. Sprong

Personeel & Leerders

B. De Beer

Finansies

E. Alberts

Skoolfooie

     

A. du Toit

Afrol & Noodhulp

I. Veldsman

Maatskaplike Werkster

E. Oberholzer

Omgee-tannie

     
elna geldenhuys c kroegel

A. Laker

Sielkundige

E. Geldenhuys

Arbeidsterapeut

C. Kroegel

Kuns en Kultuur

     

W. van de Venter

Rekenaars

S. Janse van Vuuren

Didakties

E. Potgieter

Sportsekretaresse

     
 

I. Prinsloo

KKW

R. Fouche

KKW Assistent 

A. Nelson

Fasiliteitebestuurder

     

 P. Koopman

Fasiliteite

G. Angula

Fasiliteite

D. van der Berg

Fasiliteite

     
 

P. Shingula

Fasiliteite

T. Uupindi

Fasiliteite

D. Adams

Fasiliteite

     
     katriena love

C. Koopman

Fasiliteite

W. Adonis

Fasiliteite

K. Love

Fasiliteite