Laerskool Brackenfell Primary

Streef na uitnemendheid - Strive for Excellence

blackboard large small h bree

Opvoeders

  01  
 

E.F Coetzee

Skoolhoof

 
     
02 03 48

E. Olivier

Adjunkhoof

R. Nel

Adjunkhoof

B. Brand

Adjunkhoof (SBL)

     
m heyns   02  04

 M. Heyns

Gr RA1

A. Conradie

Gr RA2 (Graadhoof) 

M. Theron

Gr RA3

     
05  danielle fourie  roche vd westhuizen

 L. Erasmus

Gr RE1

D. Fourie

Gr RE2

R. van der Westhuizen

Gr RE3

     
13   08  15

 D. le Roux

Gr 1A1

S. Van Zijl

Gr 1A2 (Graadhoof)

J. Pelser

Gr 1A3

     
 m strauss 12 07

M. Strauss

Gr 1E1

 V. De Kock

Gr 1E2

L. Van Der Merwe

Gr 1 1E3

     
 b voigt t jacobs s brandt

B. Voigt

Gr 2A1 (Graadhoof)

T. Jacobs

Gr 2A2

S. Brandt

Gr 2A3

     
16 17 18

M. Crous

Gr 2A4

K. Heath

Gr 2E1

M. Mostert

Gr 2E2

     
19  01  21

D. Human

Gr 3A1

L. Engelbrecht

Gr 3A2

J. Stander

Gr 3A3

     
14 23 24

R. Gerard

Gr 3A4

W. Grobbelaar

Gr 3E1 (Graadhoof)

B. Brown

Gr 3E2

     
 25 26 27

L. Husselman

Gr 4A1 (Graadhoof)

S. Harding

Gr 4A2

C. Herbert

Gr 4A3

     
28 29 30

Z. Fereirra

Gr 4A4

J. Norman

Gr 4E1

A. Willemse

Gr 4E2

     
33 32 14

 M. Matthee

Gr 5A1

E. Van Heerden

Gr 5A2

C. Otto

Gr 5A3

     
20 t coetzee 34

C. Geldenhuys

Gr 5A4

T. Coetzee

Gr 5E1 (Graadhoof)

D. Stoffberg

Gr 5E2

     
 37 38 31

C. Nortje

Gr 6A1 (Graadhoof)

N. Van Der Walt

Gr 6A2

A. Retief

Gr 6A3

     
40 39 42

C. De Bruin

Gr 6A4

K. Buirman

Gr 6E1

S. Kent

Gr 6E2

     
 43 44 boeta kleinhans

S. Groenewald

Gr 7A1

S. Van Der Merwe

Gr 7A2

B. Kleynhans

Gr 7A3

     
f mcnish v payne d jacobs

F. McNish

Gr 7A4

V. Payne

Gr 7E1

D. Jacobs

Gr 7E2

     
a muller 02 03

 A. Muller

Klasassistent

L. Herbert

Klasassistent

 M. Adonis

Klasassistent

     
04 chane vd venter clarice bohme

 M. Hendricks

Klasassistent

C. van de Venter

Klasassistent

C. Bohme

Klasassistent

     
07 k vos 10

 C. Branco

Klasassistent

K. Vos

Klasassistent

C. Hanekom

Klasassistent

     
a belasha 49 05

 A. Belasha

Klasassistent

N. Botha

Hulpbronklas

C. Gantz

Sekretaresse - Skoolhoof

     
 06 07  08

L. Poggenpoel

Personeel & Leerders

B. De Beer

Finansies

E. Alberts

Skoolfooie

     
09 i veldsmann 11

A. Du Toit

Afrol & Noodhulp

I. Veldsman

Maatskaplike Werkster

E. Oberholzer

Omgee-tannie

     
bianca durand elna geldenhuys c kroegel

B. Durand

Sielkundige

E. Geldenhuys

Arbeidsterapeut

C. Kroegel

Kuns en Kultuur

     

w van de venter

15

16

W. van der Venter

Rekenaars

S. Janse Van Vuuren

Didakties

 

E. Potgieter

Sportsekretaresse

     

36

01

02

 I. Prinsloo

KKW

A. Nelson

Fasiliteitebestuurder

P. Koopman

Fasiliteite

     

05

04

03

G. Angula

Fasiliteite

D. Van Der Berg

Fasiliteite

P. Shingula

Fasiliteite

     

06

07

08

T. Uupindi

Fasiliteite

D. Adams

Fasiliteite

C. Koopman

Fasiliteite

     
09   katriena love  

W. Adonis

Fasiliteite

K. Love

Fasiliteite